Kaip rasti Atrakink pabėgimo kambarius?

Įėjimas į Atrakink pabėgimo kambarius yra Eigulių g. 21, ketvirtame aukšte (II korpusas).

Ar pabėgus iš kambario dar galima vietoje pasivaišinti tortu?

Jei planuojate šventę, pabėgimo kambariai Atrakink tam puiki vieta. Čia yra jauki erdvė susėsti ir pasivašinti tortu ar pica. Paprastai tai užtrunka papildomai 30 – 45 minutes. Jei planuojate vaišes pas mus, prašome informuoti apie tai, rezervuojant kambarius. Taikomas papildomas 10 Eur mokestis.

Nuo kokio amžiaus galima dalyvauti pabėgimo kambariuose?

Rekomenduojamas pabėgimo kambarių dalyvių amžius – nuo 12-os metų. Tačiau, jei komandoje yra ir suaugusiųjų ar vyresnių vaikų, kartu gali eiti ir jaunesni vaikai. Labiausiai rekomenduojame tokiu atveju pasirinkti Bukanieriaus kambarį arba Eruditą. Na, o jeigu visa komanda sudaryta tik iš jaunesnių vaikų, tuomet kompaniją mielai palaikys Mėlynasis Drakonas – tik su juo reikia susitarti iš anksto. Susipažinti su drakonu galite Bukanieriaus kambario aprašyme arba paspaudę mygtuką.

PAMATYTI DRAKONĄPAMATYTI DRAKONĄ

Prieš kiek laiko reiktų atvykti ir ką reikia būti pasiruošus prieš atvykstant į pabėgimo kambarius?

Geriausia atvykti ne anksčiau, kaip 15 minučių prieš rezervuotą laiką. Pasiruošti visiškai nieko nereikia, viską ko reiks, suteiksime mes. Jei turite progą, galite drąsiai puoštis ir nebijoti dėl savo drabužių – jiems čia niekas negresia.

Kiek laiko užtruksime?

Užduotis – pasprukti iš kambario per valandą, bet jei nespėsite, o mes turėsime galimybę palaukti, leisime pabūti ir 10-15 minučių ilgiau, kad patirtumėte džiaugsmą pavykus pasprukti iš kambario.

D.U.K.

Norime pasidalinti atsakymais į klausimus, kurių dažniausiai sulaukiame iš mūsų lankytojų. Jeigu nerandate atsakymo į savo klausimą, mes būtinai atsakysime nurodytais kontaktais.

Kontaktai:

Eigulių g. 21, Vilnius
El.p.: [email protected]
Tel.: +370 683 49831